Bank Spółdzielczy w Iłowie informuje, iż wszelkie treści publikowane w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego i mają wyłącznie charakter informacyjny.

Bank Spółdzielczy nie ponosi odpowiedzialności za działania oraz ich skutki podejmowane w oparciu o te informacje. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat oferowanych przez nas produktów i usług prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z placówkami banku.

Bank Spółdzielczy w Iłowie nie ponosi także odpowiedzialności za dane umieszczone w zewnętrznych serwisach internetowych, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.

Korzystając z kart bankomatowych należy pamiętać o:

  • nie zapisywaniu numeru PIN;
  • nie trzymaniu numeru PIN i karty w jednym miejscu;
  • nie udostępnianiu numeru PIN i karty innym osobom;

Zgubiona lub skradziona karta bankomatowa?

Fakt taki należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie: +48 22 515 31 50 lub +48 828 828 828 czy też osobiście w dowolnej jednostce Spółdzielczej Grupy Bankowej lub Banku Spółdzielczego. Im szybciej zastrzeżesz utraconą kartę, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo wystąpienia strat, powstałych w wyniku jej nieuczciwego wykorzystania!